Nabídka práce PĚSTITELÉ ZEMĚDĚLSKÝCH PLODIN - práce v rostliné výrobě - (Okres Hradec Králové)

S novou nabídkou volného pracovního místa PĚSTITELÉ ZEMĚDĚLSKÝCH PLODIN - PRÁCE V ROSTLINÉ VÝROBĚ v lokalitě (Okres Hradec Králové) přichází na pracovní trh ke dni 17.01.2023 firma - zaměstnavatel VH Agroprodukt, spol. s r.o. (49814800). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 17 520 Kč .

Pracovní pozice:
PĚSTITELÉ ZEMĚDĚLSKÝCH PLODIN - práce v rostliné výrobě
Odvětví:
Zemědělství a lesnictví
Profesní zařazení:
Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě
Počet volných míst:
9
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
17.01.2023
Mzda:
17 520 Kč
- PP na dobu určitou - sezónní práce (1.5.2020-31.8.2020)
- Místo výkonu práce: okres Hradec Králové (polnosti poblíž VH Agroprodukt)
- Náplň práce: pomoc při zavlažování, sázení, pokládce textilií, okopávání a pletí, sklizeň
- Požadujeme: min. základní vzdělání, ŘP typu B výhodou
- V případě zájmu kontaktujte: Richter Roman Ing., tel.: 495 211 514, 724 116 926 , e-mail: roman.richter@vhagroprodukt.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66506204
Zaměstnavatel:
VH Agroprodukt, spol. s r.o. (49814800)
Kde budete pracovat:
VH Agroprodukt, spol. s r.o. - pracoviště
Kontaktní údaje:
Tel.: 495 211 514, 724 116 926
E-mail: roman.richter@vhagroprodukt.cz