Nabídka práce POMOCNÍK / POMOCNICE V KUCHYNI - Červený Kostelec na Náchodsku

S novou nabídkou volného pracovního místa POMOCNÍK / POMOCNICE V KUCHYNI v lokalitě Červený Kostelec na Náchodsku přichází na pracovní trh ke dni 10.04.2024 firma - zaměstnavatel Yummy Restaurant s.r.o. (06532586). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 19 500 Kč .

Pracovní pozice:
POMOCNÍK / POMOCNICE V KUCHYNI
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Profesní zařazení:
Pomocníci v kuchyni
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
10.04.2024
Mzda:
19 500 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Pracovní poměr na dobu neurčitou, dvousměnný provoz (pracovní doba: 09:00 - 17:00 hod. a 15:00 - 23:00 hod.). Nástup možný ihned.

Náplň práce: pomocné kuchařské práce, mytí nádobí, úklid kuchyně.

Výhodou znalost přípravy kurdských jídel.

Zaměstnanecké výhody: firemní stravování.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: bogo010453@gmail.com

Místo výkonu práce: náměstí T. G. Masaryka 1278, 549 41 Červený Kostelec.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66517462
Zaměstnavatel:
Yummy Restaurant s.r.o. (06532586)
Kde budete pracovat:
Yummy Restaurant s.r.o. - provozovna
Kontaktní údaje:
E-mail: bogo010453@gmail.com