Nabídka práce Automechanik - autoelektrikář - Přerov

S novou nabídkou volného pracovního místa AUTOMECHANIK - AUTOELEKTRIKÁŘ v lokalitě Přerov přichází na pracovní trh ke dni 13.09.2023 firma - zaměstnavatel F. 67 s.r.o. (26869675). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 35 000 Kč .

Pracovní pozice:
Automechanik - autoelektrikář
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Profesní zařazení:
Mechanici a opraváři osobních automobilů
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
13.09.2023
Mzda:
35 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Nástup možný IHNED.

Pracovní náplň:
diagnostika závad, práce s měřícími přístroji, práce s elektrickými schématy; provádění oprav osobních a užitkových vozidel více typů a různých modifikací včetně oprav, seřízení a kontroly funkcí všech součástí vozidla; provádění servisních prací s použitím diagnostiky

Požadujeme:
Vyučení v oboru; Samostatnost, spolehlivost a pečlivost při výkonu zaměstnání; Ochotu učit se nové věci; Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
Zázemí stabilní společnosti

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: kutejova@f67.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
66522576
Zaměstnavatel:
F. 67 s.r.o. (26869675)
Kde budete pracovat:
F. 67 s.r.o. - pracoviště Přerov, Polní
Kontaktní údaje:
E-mail: kutejova@f67.cz