Nabídka práce Technolog / Technik údržby letecké techniky a leteckých motorů - Staré Město na Svitavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa TECHNOLOG / TECHNIK ÚDRŽBY LETECKÉ TECHNIKY A LETECKÝCH MOTORŮ v lokalitě Staré Město na Svitavsku přichází na pracovní trh ke dni 10.06.2020 firma - zaměstnavatel EEA Tech spol. s r.o. (60838540). Výše nabídnuté mzdy je 45 000 Kč hrubého.

Technolog / Technik údržby letecké techniky a leteckých motorů
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Mechanici a opraváři leteckých motorů a zařízení
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
10.06.2020
Mzda:
40 000 až 45 000 Kč
NÁPLŇ PRÁCE: práce na letadlech a leteckých pístových motorech, která vyžaduje znalosti materiálů, základních strojních součástek, konstrukce a systémy pístových motorů, znalost montáže základních strojních součástek, schopnost pracovat s dokumentací údržby a oprav v anglickém jazyce, řešit technologické problémy údržby a oprav uvedené techniky v anglickém jazyce, schopnost dodělávat technologické postupy údržby a oprav.
POŽADAVKY: znalost AJ, práce na PC, flexibilní přístup k práci, spolehlivost, manipulační zručnost, ochotu dalšího vzdělávaní s cílem dosáhnout požadovaných technických kvalifikací v oblasti letectví, ochotu účastnit se technického vzdělávaní za účelem zvyšování svých kvalifikací. Tyto školení jsou převážně mimo ČR a proto nutná aktivní angličtina. Rovněž vyžadujeme dokonalou technologickou kázeň a kvalitní práci. Průkaz leteckého mechanika, praxe v oblasti leteckého průmyslu nebo řidičský průkaz je výhodou.
NABÍZÍME: zajištění ubytování, stravenky, odměny, práci na dobu neurčitou, jednosměnný provoz, aktivní hodnocení zaměstnance na měsíční bázi dle dosažených výkonů a úspěchů. Jediné místo, kde jste hodnoceni průběžně.
KONTAKT: osobně, emailem, telefonicky

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66529833
Zaměstnavatel:
EEA Tech spol. s r.o. (60838540)
Kde budete pracovat:
EEA Tech spol. s r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 603478819
E-mail: info@aeroengine.cz

Další nabídka práce podle lokality