Nabídka práce Projektový/á manažer/ka - Cheb

S novou nabídkou volného pracovního místa PROJEKTOVÝ/Á MANAŽER/KA v lokalitě Cheb přichází na pracovní trh ke dni 18.12.2023 firma - zaměstnavatel BONNEL TECHNOLOGIE s. r. o. (18230407). Výše nabídnuté mzdy za (35 hod/týdně) je 60 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Projektový/á manažer/ka
Odvětví:
Věda a výzkum
Management
Řídící pracovníci v oblasti projektování (kromě ve stavebnictví)
Pracovní poměr - plný úvazek
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
35
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
18.12.2023
Mzda:
40 000 až 60 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc 1 týden dovolené navíc
Zvláštní prémie projektové odměny
Dobře se orientujete ve vývoji a technologiích, v projektovém managementu a umíte řídit lidi? Náš vývojářský tým potřebuje právě vás!
Pracujeme na vývoji chytrých řídících jednotek v oblasti ochrany životního prostředí. Potřebujeme schopného vedoucího, který pomůže dál dávat našemu vývoji směr, udrží krok s trendy v oboru a dokáže projekty efektivně řídit.
Náplň práce
· Zodpovědnost za komplexní vedení projektů po celou dobu projektového cyklu včetně vedení projektového týmu
· Vytváření projektové dokumentace
· Plánování a kontrola finančního rozpočtu
· Vytváření časového harmonogramu a kontrola jednotlivých milníků projektů
· Řízení rizik
· Komunikace se zákazníky, koordinace dodavatele a úzká spolupráce s ostatními odděleními firmy
· Podpora obchodního oddělení při vytváření nabídek
Požadavky
· Zkušenosti min. 5 let v roli PM, 2 roky na projektech vývoje aplikačního SW nebo průmyslových výrobků (jedno či druhé), projektový certifikát výhodou
· Znalost Project managementu podle metodiky optimálně PRINCE2
· Praxe v řízení změnových požadavků, rizik a kvality
· Zkušenosti s agilním projektovým řízením výhodou
· Organizační a technické myšlení, umět motivovat
· Flexibilita, schopnost týmové práce a schopnost zvládat zátěžové situace
· Organizační a komunikační dovednosti
· NJ na komunikativní úrovni, další jazyk výhodou.
Nabízíme
· Rozmanitou práci, možnost seberealizace
· Možnost vyvíjet špičkové aplikace a produkty
· Neformální, stabilní a přátelské prostředí
· Flexibilní pracovní dobu
· Platové ohodnocení dle schopností
· Projektové odměny
· Smlouvu na dobu neurčitou
· 1 týden dovolené navíc
· Nástup možný ihned

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské
Praxe v povoláních:
Dovednosti:
Práce s PC znalost práce na PC
Jazykové znalosti:
Němčina (aktivní) NJ na komunikativní úrovni

Ano, BONNEL TECHNOLOGIE s. r. o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
66551949
Zaměstnavatel:
BONNEL TECHNOLOGIE s. r. o. (18230407)
Kde budete pracovat:
BONNEL TECHNOLOGIE s. r. o.