Nabídka práce ROZPOČTÁŘ/DOZOR - Turnov na Semilsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ROZPOČTÁŘ/DOZOR v lokalitě Turnov na Semilsku přichází na pracovní trh ke dni 08.09.2021 firma - zaměstnavatel Project A plus, s.r.o. (28828089). Výše nabídnuté mzdy je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
ROZPOČTÁŘ/DOZOR
Odvětví:
Administrativa (nabídky práce na Semilsku)
Finance (nabídky práce na Semilsku)
Profesní zařazení:
Rozpočtáři specialisté
Směnnost:
Neurčeno
Změněno dne:
08.09.2021
Mzda:
25 000 až 40 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
Rozpočtování stavebních částí
Autorské a stavebně-technické dozory
Zajišťování inž. činností v propojovacích procesech, průběhu stavby a po dokončení stavby

Požadavky:
VŠ/SŠ stavebního směru
Praxe v rozpočtování staveb SŠ min. 5 let, VŠ 3 roky
Dobrá znalost rozpočtových programů, uživatelská znalost MS Office
Sociální a manažerské dovednosti pro komunikaci s projekčním týmem a klienty
Komunikativnost ve vztahu k zákazníkovi
Řidič sk. B
Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení - motivační program, příjemné pracovní prostředí, perspektivní práci ,zaměstnanecké výhody

stravenky

kontakt: e-mailem

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou
Dovednosti:
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
66565635
Zaměstnavatel:
Project A plus, s.r.o. (IČ: 28828089)
Kde budete pracovat:
Project A plus, s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 734 232 900
E-mail: info@projectaplus.cz

Prohlédnout dalších 599 nabídek práce na Semilsku