Nabídka práce Floristé/aranžéři (vhodné i pro OZZ) - Valašské Meziříčí na Vsetínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa FLORISTÉ/ARANŽÉŘI (VHODNÉ I PRO OZZ) v lokalitě Valašské Meziříčí na Vsetínsku přichází na pracovní trh ke dni 12.07.2022 firma - zaměstnavatel FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o. (64617734). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 38 000 Kč hrubého.

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Floristé/aranžéři (vhodné i pro OZZ)
Odvětví:
Zemědělství a lesnictví (volná místa na Vsetínsku)
Profesní zařazení:
Zahradníci floristé a květináři
Počet volných míst:
2
Úvazek:
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
12.07.2022
Mzda:
32 000 až 38 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody
Zvláštní prémie
Poznámka k nabídce práce:
FLORISTÉ/ARANŽÉŘI (vhodné i pro OZZ)
POŽADUJEME: kreativní lidi s estetickým cítěním, vztahem k tvorbě a zájmem pracovat. Vyučení a praxe v oboru s květinami není podmínkou, spíše výhodou. Sami si uchazeče zaškolíme. Pokud bude školení probíhat v jiném městě, zajistíme a uhradíme ubytování. Pro práci floristy/ky je důležitý vztah ke květinám a schopnost jednat s lidmi. Požadujeme základní znalost PC (odeslat a přijmout email, vyplnit tabulku). Strukturované životopisy zasílejte prosím na níže uvedený email.
NABÍZÍME: Značnou část mzdy zaměstnance tvoří výkonnostní prémie, které jsou závislé na výsledcích. Tudíž k základu za odpracované hodiny jsou připočítané i prémie, pokud se splní vytyčené výsledky. Mzda se pohybuje mezi 20.000 - 27.000 Kč v čistém. Zmiňovaná mzda není nástupní, ale mzda po zaučení (zvládnutí vazby, znalost názvů a cen květin, znalost systému, znalost údržby květin a zvládání objednávek). Je na individuální šikovnosti a zájmu, jak rychle se zaměstnanec vše naučí (1-3 měsíce). Prémie za splnění limitu tržby (zaměstnanci dostávají procenta z tržby, čímž není určen limit výplaty), za splnění limitu odpisů řezaných květin, za splnění limitu odpisů hrnkových květin, za nadstandartní výsledky v období hlavních svátků (MDŽ, Valentýn, Den Matek apod.)
Benefity: víkendové příplatky a příplatky za svátky, věrnostní prémie, 30% sleva na veškerý sortiment v jakémkoliv množství, příspěvek na dovolenou (pracujete-li u nás 1 rok, máte nárok na příspěvek 5000 Kč na dovolenou za rok. Pracujete-li u nás aspoň 2 roky, máte nárok na příspěvek 10 000 Kč na dovolenou za rok) a další jiné zaměstnanecké výhody.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 736 473 456 nebo 603 115 139 (volat v pracovní dny od 7:00 do 15:00 hodin), životopisy zasílejte na e-mail: florcentrum@florcentrum.cz
Ov.e.: 12.7

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Vhodnosti volného pracovního místo

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU.

Kontaktní údaje

Reference:
66567696
Zaměstnavatel:
FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o. (IČ: 64617734)
Kde budete pracovat:
FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o. 02
Kontaktní údaje:
Tel.: 736 473 456
E-mail: florcentrum@florcentrum.cz

Prohlédnout dalších 1076 nabídek práce na Vsetínsku