Nabídka práce Lékař/ka - Oddělení klinické imunologie a alergologie - Ústí nad Labem

S novou nabídkou volného pracovního místa LÉKAŘ/KA - ODDĚLENÍ KLINICKÉ IMUNOLOGIE A ALERGOLOGIE v lokalitě Ústí nad Labem přichází na pracovní trh ke dni 13.01.2022 firma - zaměstnavatel Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem (71009361). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 32 000 Kč .

Pracovní pozice:
Lékař/ka - Oddělení klinické imunologie a alergologie
Profesní zařazení:
Ostatní lékaři specialisté
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
13.01.2022
Mzda:
32 000 Kč
Náplň práce: práce lékaře v zavedené alergologicko- imunologické ambulanci. Požadujeme: VŠ v oboru všeobecné lékařství, specializovaná způsobilost v oboru alergologie a klinická imunologie. Spolehlivost, komunikativnost, odpovědnost. Zdravotní způsobilost Nabízíme: smlouvu na dobu určitou s možným následným prodloužením. Platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace, stravenky, 2 sick days, 5 týdnů dovolené. Kontakt: e-mailem či poštou zaslat CV se zaměřením na odbornou praxi + kopii dokladů o dosaženém vzdělání.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské

Reference:
66568588, (Kontaktní pracoviště Ústí nad Labem)
Zaměstnavatel:
Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem (IČ: 71009361)
Kde budete pracovat:
Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem - 01 (sídlo)
Kontaktní údaje:
Tel.: 603159783
E-mail: katerina.kuchynova@zuusti.cz