Nabídka práce Mistr strojírenské výroby - Domažlice

S novou nabídkou volného pracovního místa MISTR STROJÍRENSKÉ VÝROBY v lokalitě Domažlice přichází na pracovní trh ke dni 02.10.2023 firma - zaměstnavatel stauner palet s.r.o. (25238701). Výše nabídnuté mzdy je 50 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Mistr strojírenské výroby
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
02.10.2023
Mzda:
30 000 až 50 000 Kč
Nabízené benefity
Zvláštní prémie prémie
Poznámka k nabídce práce:
PROFIL UCHAZEČE:
*Zkušenost s vedením lidí
*Všeobecné technické znalosti a zkušenosti.
*Organizační schopnosti, přirozená autorita, zručnost.
*Základní orientace v technické dokumentaci. *Pokročilá znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, internet),
*Trestní bezúhonnost.

NÁPLŇ PRÁCE:
*Organizace a zadávání práce cca 20 lidem.
*Příjem a vydodání zboží.
*Dvousměnný, v případě potřeby třísměnný provoz.
*Mzdové ohodnocení od 30 000 Kč - dle kvalifikace, prémie.

Váš životopis prosím zašlete e-mailem.

Těšíme se na Vás!

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Práce s PC pokročilá znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, internet)

Reference:
66569814
Zaměstnavatel:
stauner palet s.r.o. (25238701)
Kde budete pracovat:
stauner palet s.r.o. - provozovna Domažlice-Lasertec
Kontaktní údaje:
Tel.: 775 870 018
E-mail: job@stauner.cz