Nabídka práce seřizovač/údržbář - Veselí nad Lužnicí na Táborsku

S novou nabídkou volného pracovního místa SEŘIZOVAČ/ÚDRŽBÁŘ v lokalitě Veselí nad Lužnicí na Táborsku přichází na pracovní trh ke dni 13.01.2022 firma - zaměstnavatel Partner in Pet Food CZ s.r.o. (24167819). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 27 000 Kč .

Pracovní pozice:
seřizovač/údržbář
Profesní zařazení:
Provozní zámečníci, údržbáři
Počet volných míst:
4
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
13.01.2022
Mzda:
27 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody prémie za docházku, pracovní oděv, příspěvek na PP, zaměstnanecké slevy na zboží
Zvláštní prémie NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 30.000 Kč
Náplň práce: - provádění preventivní údržby a opravy výrobních strojů ve výrobě - úklid svěřeného úseku - spolupráce s ostatními odděleními v rámci firmy - práce v nepřetržitém provozu: 4 dny práce, 4 dny volna 2x denní (6:00 - 18:00 hod.) 2x noční (18:00 - 6:00 hod.) Požadavky: - středoškolské vzdělání s výučním listem v oblasti strojírenství, zámečník - manuální zručnost - týmový hráč - zodpovědný přístup k práci - uživatelská znalost PC - ochota učit se novým věcem a technologiím Výhodou: - praxe v oboru - předchozí zkušenost z potravinářského/výrobního prostředí - zájem o další rozvoj a vzdělávání - svářečský průkaz - kvalifikace dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. §6 Nabízíme. - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 30.000 Kč - stabilní práci na plný úvazek - přátelský kolektiv - 4 týdny dovolené a možnost čerpat free days - měsíční výkonností prémie až 15 % - stabilní práci na plný úvazek - přátelský kolektiv - 4 týdny dovolené a možnost čerpat free days - měsíční výkonností prémie až 15 % - prémie za docházku - příspěvek na stravování - zaměstnanecká sleva na firemní produkty - příspěvek na penzijní pojištění - bonus za doporučení nového zaměstnance - odměny při pracovním, životním jubileu - MULTISPORT karta - firemní pracovní oblečení a obuv - pitný režim na pracovišti Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66575848, (Kontaktní pracoviště Tábor)
Zaměstnavatel:
Partner in Pet Food CZ s.r.o. (IČ: 24167819)
Kde budete pracovat:
Partner in Pet Food CZ s.r.o. - Veselí n.L.
Kontaktní údaje:
Tel.: 702 265 410
E-mail: nabor@ppfeurope.com