Nabídka práce LAKÝRNÍK/NICE - Orličky na Orlickoústecku

S novou nabídkou volného pracovního místa LAKÝRNÍK/NICE v lokalitě Orličky na Orlickoústecku přichází na pracovní trh ke dni 05.10.2021 firma - zaměstnavatel Kaplan nábytek s. r. o., Kaplan Furniture Ltd. (cizojazyčná mutace), Kaplan Möbel GmbH (cizojazyčná mutace), Kaplan nábytok s. r. o. (cizojazyčná mutace) (29028868). Výše nabídnuté mzdy je 29 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
LAKÝRNÍK/NICE
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Profesní zařazení:
Lakýrníci a natěrači dřevěných výrobků
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
05.10.2021
Mzda:
23 000 až 29 000 Kč
Nabízené benefity
Zvláštní prémie pololetní a roční prémie
Podnikové stravování
Poznámka k nabídce práce:
MÍSTO VÝKONU: Orličky č.p. 116, 561 55 Orličky
PRACOVNÍ NÁPLŇ: povrchová úprava stolů a židlí
NABÍZÍME:
- pružná pracovní doba
- pololetní a roční prémie
- podnikové stravování
KONTAKT: telefonicky (7.00 - 18.00), email nebo osobně (dle předchozí telefonické či emailové dohody)

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66578294
Kaplan nábytek s. r. o., Kaplan Furniture Ltd. (cizojazyčná mutace), Kaplan Möbel GmbH (cizojazyčná mutace), Kaplan nábytok s. r. o. (cizojazyčná mutace) (29028868)
Kaplan nábytek s. r. o., Kaplan Furniture Ltd. (cizojazyčná mutace), Kaplan Möbel GmbH (cizojazyčná mutace), Kaplan nábytok s. r. o. (cizojazyčná mutace) - provozovna Orličky
Kontaktní údaje:
Tel.: 606 610 301
E-mail: info@kaplan-nabytek.cz