Nabídka práce Obsluha pásového bagru - strojník - Chomutov

S novou nabídkou volného pracovního místa OBSLUHA PÁSOVÉHO BAGRU - STROJNÍK v lokalitě Chomutov přichází na pracovní trh ke dni 06.12.2023 firma - zaměstnavatel Kaso Invest s.r.o. (27641112). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 23 640 Kč .

Pracovní pozice:
Obsluha pásového bagru - strojník
Odvětví:
Výroba a provoz
Doprava
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci
Počet volných míst:
5
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
06.12.2023
Mzda:
23 640 Kč
Doporučenku ÚP uplatnit u zaměstnavatele po předchozí telefonické domluvě na č. 608 067 777 (životopis s sebou).
Případné osobní jednání může probíhat na adrese: Administrativní budova GOBO, EPR II, Kadaň; 432 01; Elektrárny Prunéřov, č. p. 375., pokud nebude domluveno jinak.

Náplň práce - obsluha pásového bagru

Požadavky na uchazeče - oprávnění strojní průkaz na bagr, ŘP sk. B

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66579513
Zaměstnavatel:
Kaso Invest s.r.o. (27641112)
Kde budete pracovat:
Kaso Invest s.r.o. - Pracoviště
Kontaktní údaje:
Tel.: 608 067 777
E-mail: kasoinvest@seznam.cz