Nabídka práce PODNIKOVÝ PRÁVNÍCI - Kontakt: e-mailem. - Lochovice na Berounsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PODNIKOVÝ PRÁVNÍCI - KONTAKT: E-MAILEM. v lokalitě Lochovice na Berounsku přichází na pracovní trh ke dni 14.07.2022 firma - zaměstnavatel OPTAGLIO a.s. (48950076). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 70 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
PODNIKOVÝ PRÁVNÍCI - Kontakt: e-mailem.
Odvětví:
Právo (volná místa na Berounsku)
Profesní zařazení:
Podnikoví právníci
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
14.07.2022
Mzda:
30 000 až 70 000 Kč
Náplň práce: příprava podkladů pro advokáty zastupující společnost u soudů, účast u soudů, příprava a kontrola obchodní smlouvy před jejím podpisem, sepisování návrhů smluv, právních podání a žalob, zpracování právních rozborů a stanovisek. Požadujeme: prokazatelné znalosti právních předpisů ČR, uplatňování předpisů při řešení sporů soudních a mimosoudních, schopnost stavět logickou argumentaci a podkládat ji příslušnými právními předpisy pro zajištění požadovaných výstupů, schopnost rychle se orientovat v různých právních problematikách, se kterými se firmy setkávají včetně dotačních projektů, daňového řádu a podobně, logické myšlení a jasné vyjadřování, pozice vhodná i pro čerstvé absolventy VŠ. Vhodné i pro osoby zdravotně postižené. Nabízíme: pravidelnou finanční odměnu, stravenky, Shuttle bus zdarma, 25 dní dovolené, stravenky. Kontakt: e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské

Reference:
66582160
Zaměstnavatel:
OPTAGLIO a.s. (IČ: 48950076)
Kde budete pracovat:
OPTAGLIO a.s.. - Lochovice
Kontaktní údaje:
E-mail: prace@optaglio.cz

Prohlédnout dalších 1178 nabídek práce na Berounsku