Nabídka práce EKONOMIČTÍ ŘEDITELÉ (ZamK) - Dobrá na Frýdeckomístecku

S novou nabídkou volného pracovního místa EKONOMIČTÍ ŘEDITELÉ (ZAMK) v lokalitě Dobrá na Frýdeckomístecku přichází na pracovní trh ke dni 10.03.2022 firma - zaměstnavatel VYD EU s.r.o. (29463122). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 30 000 Kč .

Pracovní pozice:
EKONOMIČTÍ ŘEDITELÉ (ZamK)
Odvětví:
Finance
Management
Řídící pracovníci v oblasti ekonomiky a financí (kromě finančních a pojišťovacích služeb)
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
10.03.2022
Mzda:
30 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
A02 z:11/11/2020 (ZamK)
Náplň práce:
- vyhodnocování finančních analýz, schvalování finančních rozpočtů zakázek, reprezentace firmy.
Výhodou:
- korejský jazyk a anglický jazyk z důvodu komunikace
- ŘP skup. B.
Kontakt telefonicky, emailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66588189
Zaměstnavatel:
VYD EU s.r.o. (29463122)
Kde budete pracovat:
VYD EU s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 605 212 079
E-mail: romana@najzar.cz