Nabídka práce provozní zámečník - Veselí nad Lužnicí na Táborsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK v lokalitě Veselí nad Lužnicí na Táborsku přichází na pracovní trh ke dni 02.11.2023 firma - zaměstnavatel MABA Prefa spol. s r.o. (62525271). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 24 192 Kč .

Pracovní pozice:
provozní zámečník
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Zámečníci strojů
Počet volných míst:
8
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
02.11.2023
Mzda:
24 192 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody sick days, teplá strava na pracovišti, příplatek na životní pojištění
Pro naši společnost hledáme uchazeče na pozici Provozní zámečník
Náplň práce: příprava, oprava, stavba forem
Požadavky:
- zkušenosti ve strojírenském oboru
- svářečský průkaz plamen a elektroda výhodou
- samostatnost
- spolehlivost
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, odpovídající platové ohodnocení.
Zaměstnanecké výhody: možnost přesčasů, sick days, teplá strava na pracovišti, příplatek na životní pojištění a další benefity.
Kontakt: telefonicky

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66588750
Zaměstnavatel:
MABA Prefa spol. s r.o. (62525271)
Kde budete pracovat:
MABA Prefa spol.s r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 381 207 016, 724 506 363
E-mail: sona.brestakova@mabaprefa.cz