Nabídka práce ZEDNÍK/ZEDNICE, POMOCNÍCI JATEČNÉHO ZÁVODU - Kostelec na Hané na Prostějovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ZEDNÍK/ZEDNICE, POMOCNÍCI JATEČNÉHO ZÁVODU v lokalitě Kostelec na Hané na Prostějovsku přichází na pracovní trh ke dni 26.03.2024 firma - zaměstnavatel MAKOVEC a.s. (46903631). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 24 000 Kč .

Pracovní pozice:
ZEDNÍK/ZEDNICE, POMOCNÍCI JATEČNÉHO ZÁVODU
Odvětví:
Stavebnictví
Profesní zařazení:
Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
26.03.2024
Mzda:
24 000 Kč
Životopisy zasílejte na email: blazek.m@makovec.cz, kontaktní osoba Milan Blažek, tel. 777 713 738 (volat Po-Pá 8-14)
Požadujeme: ŘP skupiny B, praxe ve stavebnictví min. 5 let.

Náplň práce: drobná stavební a údržbová činnost, zahradnické a úklidové práce, výpomoc v provoze jatečního závodu

Nabízíme: stabilní práce ve výborném kolektivu, pracovní poměr na dobu neurčitou, měsíční a mimořádné půlroční prémie, volnočasová benefitní karta, příspěvek na stravování ve výši 116 Kč za každý odpracovaný den.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Reference:
66591010
Zaměstnavatel:
MAKOVEC a.s. (46903631)
Kde budete pracovat:
MAKOVEC - provoz Kostelec na Hané
Kontaktní údaje:
Tel.: 777 713 738