Nabídka práce Ostraha - Pacov na Pelhřimovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa OSTRAHA v lokalitě Pacov na Pelhřimovsku přichází na pracovní trh ke dni 08.03.2024 firma - zaměstnavatel WAKENHAT s.r.o. (27123197). Výše nabídnuté mzdy za (12 hod/týdně) je přinejmenším 17 900 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Ostraha
Odvětví:
Služby
Obrana a ochrana
Profesní zařazení:
Hlídači parkovišť a tržišť
Pracovní poměr - plný úvazek
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
12
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
08.03.2024
Mzda:
17 900 Kč
Náplň práce: ostraha areálu, kontrola osob, zavazadel, vozidel. Obchůzky čipování, komunikace s klienty.
Jedná se o 12-ti hodinové směny, denní, noční, práce o svátky i víkendy.
Nástup možný ihned nebo dle dohody.
Možný i zkrácený pracovní úvazek.
Kontakt teefonicky po-pá 8:00 - 16:00

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Ano, WAKENHAT s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
66594972
Zaměstnavatel:
WAKENHAT s.r.o. (27123197)
Kde budete pracovat:
WAKENHAT s.r.o. - pracoviště Pacov
Kontaktní údaje:
Tel.: 732817785
E-mail: ps-vedouciobjektu@pacovske.cz