Nabídka práce Řidiči - Úžice na Mělnicku

S novou nabídkou volného pracovního místa ŘIDIČI v lokalitě Úžice na Mělnicku přichází na pracovní trh ke dni 30.06.2021 firma - zaměstnavatel FROSTTRANS s.r.o. (24311383). Výše nabídnuté mzdy je 46 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Řidiči
Odvětví:
Doprava
Profesní zařazení:
Řidiči tahačů
Počet volných míst:
8
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
30.06.2021
Mzda:
20 000 až 46 000 Kč
FROSTTRANS zajišťuje dopravu zboží, zejména chlazených a mražených potravin.
Co vás čeká
Vaším úkolem bude zajišťovat bezproblémovou přepravu zboží našich zákazníků. Většina cest bude začínat z Úžicích u Kralup nad Vltavou (v domovském skladu) a stejně tak tam bude i končit. Pokud to pro Vás bude důležité, můžete jezdit kratší trasy a budete se vracet téměř každý den zpátky domů. Pokud však budete mít zájem, můžete jezdit vzdálenější destinace, zejména Olomoucko (a pokud budete z okolí Olomouce, určitě není problém zařídit, abyste začínali a končili "doma") či Slovensko.
Pracovat u nás můžete jak na plný úvazek, tak i jako brigádník, třeba jen víkendy.
Možností je i turnusová práce při střídání a mít více volna.

Co od Vás čekáme my
o řidičské oprávnění C+E
o profesní průkaz
o praxi
o spolehlivost
o dodržování AETR
Co rozhodně pomůže
o Váš pozitivní přístup
o komunikativnost
Co vám můžeme nabídnout
o stabilní práci
o slušné jednání a dobrý kolektiv
o zázemí v domovském skladě - v Úžicích
Kontakt: životopisy zasílejte e-mailem

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66598883
Zaměstnavatel:
FROSTTRANS s.r.o. (24311383)
Kde budete pracovat:
FROSTTRANS s.r.o. - Úžice
Kontaktní údaje:
Tel.: 606 676 019
E-mail: tomas@frosttrans.cz

Další nabídka práce podle lokality