Nabídka práce Skladník a prodejce náhradních dílů v servisu DO - Domažlice

S novou nabídkou volného pracovního místa SKLADNÍK A PRODEJCE NÁHRADNÍCH DÍLŮ V SERVISU DO v lokalitě Domažlice přichází na pracovní trh ke dni 02.10.2023 firma - zaměstnavatel CAR POINT s.r.o. (29107164). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 23 000 Kč .

Pracovní pozice:
Skladník a prodejce náhradních dílů v servisu DO
Odvětví:
Administrativa
Výroba a provoz
Doprava
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Úředníci ve skladech
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
02.10.2023
Mzda:
23 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Na pozici Skladník náhradních dílů v servisu DO hledáme:
*uchazeče se znalostí práce na PC
*zkušenost z oboru je výhodou
*praxe se značkami koncernu VW výhodou
*pečlivého, samostatného, zodpovědného
*v dobré fyzické kondici
*se středním odborným vzděláním (výuční list v oboru)
*s řidičským oprávněním skupiny B s aktivní praxí
*trestně bezúhonného

NÁPLŇ PRÁCE:
*zodpovědnost za vedení skladů, výdej a příjem náhradních dílů
*organizace skladu náhradních dílů
*objednávání náhradních dílů dle požadavků jednotlivých oddělení
*udržování minimálních skladových zásob požadovaných standardy výrobce
*inventura náhradních dílů
*reklamace náhradních dílů u dodavatele
*zodpovědnost za udržování čistoty prostor skladu náhradních dílů
*administrativní činnosti související s provozem skladu
*plnění dalších úkolů zadaných zaměstnavatelem

NABÍZÍME:
*práci v prostředí automobilů
*hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti
*základní mzda 23.000,- + individuální ohodnocení + prémie dle výkonu
*závodní stravování
*pracovní doba: PO-PÁ 7:00-15:30 a 9:30-18:00 hod., SO 9-13:00 hod. (1x za 14 dní)

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete prosím, Váš profesní životopis na job@stauner.cz

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66599899
Zaměstnavatel:
CAR POINT s.r.o. (29107164)
Kde budete pracovat:
CAR POINT s.r.o. - provozovna Domažlice
Kontaktní údaje:
Tel.: 775870018
E-mail: job@stauner.cz

Další nabídka práce podle lokality