Nabídka práce ZEDNÍCI (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) (ZamK, progr KZ) - Staré Město na Frýdeckomístecku

S novou nabídkou volného pracovního místa ZEDNÍCI (KROMĚ ZEDNÍKŮ OHNIVZDORNÉHO ZDIVA) (ZAMK, PROGR KZ) v lokalitě Staré Město na Frýdeckomístecku přichází na pracovní trh ke dni 05.01.2024 firma - zaměstnavatel KROLSTAV BESKYD s.r.o. (26800527). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 30 000 Kč hrubého.

ZEDNÍCI (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) (ZamK, progr KZ)
Odvětví:
Stavebnictví
Profesní zařazení:
Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
05.01.2024
Mzda:
25 560 až 30 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
A02 z:21/12/2020 (ZamK, progr KZ) a:22/6/2021
Požadujeme:
- samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
- min. 2 roky praxe
- aktivní přístup při vykonávání dalších zednických prací při výstavbě teras, zahradních zídek a jiných dekorací, dodržování bezpečnosti práce na staveništi.
Náplň práce:
- příprava/úpravy terénu za účelem výstavby a opravy zdí, příček, krbů a jiných částí stavby.
Nabízíme:
- možnost ubytování.
Kontakt emailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Bez vzdělání

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66602788
Zaměstnavatel:
KROLSTAV BESKYD s.r.o. (26800527)
Kde budete pracovat:
KROLSTAV BESKYD s.r.o. - pracoviště
Kontaktní údaje:
Tel.: 731 654 031
E-mail: ostava@bbv-ak.cz