Nabídka práce Optometristi - Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa OPTOMETRISTI v lokalitě Praha přichází na pracovní trh ke dni 30.07.2021 firma - zaměstnavatel DR. OPTIK s.r.o. (27447839). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 42 000 Kč .

Pracovní pozice:
Optometristi
Odvětví:
Zdravotnictví
Profesní zařazení:
Odborní pracovníci v oblasti oční optiky
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
30.07.2021
Mzda:
42 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Společnos Dr. Optik s.r.o. je stabilní česká firma.
Hledáme odborně vzdělaného optometristu na plný nebo částečný úvazek do naší provozovny.
Nástup možný ihned, plat 42.000Kč, plus 25000Kč náborový příspěvek.
Služební vůz CITI go k dopravě do zaměstnání,služební telefon.
Při úspěšném plnění úkolů další odměny dle bonusového programu.
Pravidelný vzdělávací program.
Hledáme příjemnou a komunikativní osobnost.
Vysokoškolské vzdělání v oboru optometrije nutné.
Pracovní náplň: vyšetření zraku, pomoc při výběru brýlí, vedení agendy.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské

Reference:
66606270
Zaměstnavatel:
DR. OPTIK s.r.o. (27447839)
Kde budete pracovat:
DR. OPTIK s.r.o., U vojenské nemocnice
Kontaktní údaje:
E-mail: kubec.lubomir@gmail.com