Nabídka práce SAMOSTATNÝ/-Á PROGRAMÁTOR/-KA - Most

S novou nabídkou volného pracovního místa SAMOSTATNÝ/-Á PROGRAMÁTOR/-KA v lokalitě Most přichází na pracovní trh ke dni 29.07.2022 firma - zaměstnavatel Samo Systems spol. s r.o. (25456253). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 35 000 Kč .

Pracovní pozice:
SAMOSTATNÝ/-Á PROGRAMÁTOR/-KA
Odvětví:
Informační technologie (nabídky práce na Mostecku)
Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
29.07.2022
Mzda:
35 000 Kč
Náplň práce: programování samostatných softwarových celků na základě obchodní specifikace včetně
analýzy možných technických řešení a implementace kontroly kvality.
Požadavky:
. znalost a prokazatelná praktická zkušenost prostředí .Net a programovacího jazyka c#
. znalost dalších technologií: SQL, HTML, Javascript
. anglický jazyk – minimálně porozumění psanému textu
. logické uvažování, analytické myšlení
Zaměstnanecké výhody:Týden dovolené navíc, stravovací kupony
HLÁSIT SE: Bartoš Petr Ing., tel.: 777 275 213 volat pouze v pracovní dny od 10:00 do 11:00 hod., e-mail: petr.bartos@samo.cz - zaslat životopis, osobně po přechozí telefonické domluvě

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Reference:
66606665
Zaměstnavatel:
Samo Systems spol. s r.o. (IČ: 25456253)
Kde budete pracovat:
Samo Systems spol. s r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 777 275 213
E-mail: petr.bartos@samo.cz

Prohlédnout dalších 482 nabídek práce na Mostecku