Nabídka práce Investor relations project manager - Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa INVESTOR RELATIONS PROJECT MANAGER v lokalitě Praha přichází na pracovní trh ke dni 12.02.2021 firma - zaměstnavatel WAYFORPAY s.r.o. (05903084). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 51 200 Kč .

Pracovní pozice:
Investor relations project manager
Odvětví:
Administrativa
Specialisté analytici, metodici v oblasti politiky firem a veřejné správy
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
12.02.2021
Mzda:
51 200 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Požadavky:
Vzdělání v Ekonomické oblasti
Praxe ve finanční instituci min. 5 let.
Znalost Ukrajinštiny a Ruštiny na úrovni C1.
Výborné schopnosti organizace struktur společnosti, nastavení KPI.
Vysoké znalosti v oblasti projektového řízení investic.
Znalosti postupu procesů s tokem peněz ve firmě.
Výborné komunikační schopnosti pro interakci se zahraničním vlastníkem.
Zkušenost s jednáním s finančními regulátory na Ukrajině.
Expertní znalost v oblasti financí, daní a v řízení finančních modelů.
Předpokládané časté a dlouhé pracovní cesty, nepravidelná pracovní doba dle potřeb zaměstnavatele.

Náplň práce:
Nastavení a koordinace vztahů s investorem z Ukrajiny.
Řešení daňových dopadů s ukrajinskou finanční správou.
Zajištění implementace KPI modelů v strukturách společnosti.
Komunikace s investorem, projektové řízení investic.
Koordinace postupů schvalování strategických rozhodnutí.

Zaměstnanecké výhody: týden dovolené navíc

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Vyšší odborné

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66622544
Zaměstnavatel:
WAYFORPAY s.r.o. (05903084)
Kde budete pracovat:
WAYFORPAY s.r.o.
Kontaktní údaje:
E-mail: prague@wayforpay.com