Nabídka práce Administrativní pracovnice - Humpolec na Pelhřimovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE v lokalitě Humpolec na Pelhřimovsku přichází na pracovní trh ke dni 05.04.2024 firma - zaměstnavatel H-EKO spol. s r.o. (01866630). Výše nabídnuté mzdy je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Administrativní pracovnice
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Všeobecní administrativní pracovníci
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
05.04.2024
Mzda:
25 000 až 35 000 Kč
Náplň práce: zpracování webových stránek, práce na PC v programu POHODA.
Požadujeme: znalost práce v programu POHODA, znalost MS Word, Excel, ŘP sk. B, znalost AJ nebo NJ, samostatnost, spolehlivost.
Nabízíme: po zapracování možnost navýšení platu, odměny dle hospodářského výsledku firmy, možnost zapůjčení obytného vozu a další benefity.
Nástup možný ihned nebo po dohodě.
Jedná se o práce v rodinné firmě s možností velkého karierního postupu.
Kontakt možný telefonicky 7:00 - 15:00

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou
Dovednosti:
Práce s PC
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní)
Němčina (aktivní)

Reference:
66623946
Zaměstnavatel:
H-EKO spol. s r.o. (01866630)
Kde budete pracovat:
H-EKO spol. s r.o.- pracoviště Světlice
Kontaktní údaje:
Tel.: 604254355
E-mail: tomashromadko@seznam.cz