Nabídka práce Řídící pracovníci v oblasti finančních služeb - Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa ŘÍDÍCÍ PRACOVNÍCI V OBLASTI FINANČNÍCH SLUŽEB v lokalitě Praha přichází na pracovní trh ke dni 17.02.2021 firma - zaměstnavatel ING Bank N. V. (49279866). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 35 000 Kč .

Pracovní pozice:
Řídící pracovníci v oblasti finančních služeb
Odvětví:
Finance
Management
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
17.02.2021
Mzda:
35 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Požadavky
- Bakalářské nebo Vysokoškolské vzdělání
- Anglický jazyk - úroveň B2
- Ukrajinský jazyk - úroveň B2
- Zkušenosti s KYC a bankovnictví
- Pokročilé znalosti MS Office
Náplň práce:
- Identifikaci hrozeb spojených s praním špinavých pěněz
- Identifikace podezřelých obchodních činností
- Příprava pravidelných reportů
- Úzká spolupráce s oddělením Compliance
Zaměstnanecké výhody4):
- pružnou pracovní dobu, práci z domova, multisport kartu, stravenky, jógu na pracovišti, příspěvek na dopravu, příspěvek na mobilní telefon, zaměstnanecký mobilní tarif, parkovací místo

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66625113
Zaměstnavatel:
ING Bank N. V. (49279866)
Kde budete pracovat:
ING Bank N. V.
Kontaktní údaje:
E-mail: edita.hovhannisyanova@ing.com

Další nabídka práce podle lokality