Nabídka práce Operátor/ka výroby - Moravská Třebová na Svitavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa OPERÁTOR/KA VÝROBY v lokalitě Moravská Třebová na Svitavsku přichází na pracovní trh ke dni 18.02.2021 firma - zaměstnavatel ATEK s.r.o. (26004968). Výše nabídnuté mzdy je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Operátor/ka výroby
Odvětví:
Informační technologie (volná místa na Svitavsku)
Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
18.02.2021
Mzda:
29 000 až 35 000 Kč
NÁPLŇ PRÁCE: analýza technologických požadavků, tvorba programů, dokumentace a dat pro CNC obrábění, podpora technické přípravy výroby, příprava podkladů pro uivatřelskou dokumentaci atd.
POŽADAVKY: min SOU, praxe v oboru velkou výhodou, znalost práce na PC, samostatnost, komunikativnost, zodpovědnost atd.
NABÍZÍME: dovolená navíc, sodexo, dotované stravování, odměna při pracovním jubileu atd.
KONTAKT: e-mailem

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU.

Reference:
66625604
Zaměstnavatel:
ATEK s.r.o. (IČ: 26004968)
Kde budete pracovat:
ATEK s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 702 186 405
E-mail: jitka.kocianova@atek.cz

Prohlédnout dalších 952 nabídek práce na Svitavsku