Nabídka práce TRADE COMPLIANCE SENIOR ANALYST - Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa TRADE COMPLIANCE SENIOR ANALYST v lokalitě Praha přichází na pracovní trh ke dni 22.09.2023 firma - zaměstnavatel DHL Express (Czech Republic) s.r.o. (25683446). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 36 000 Kč .

Pracovní pozice:
TRADE COMPLIANCE SENIOR ANALYST
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Odborní asistenti v administrativě
Počet volných míst:
6
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
22.09.2023
Mzda:
36 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Kontakt:katerina.tesarova@dhl.com
Upřesňující informace:
Náplň práce: detailní přezkoumávání původu zásilek, provádění záznamů o přezkoumání v systému, poskytování podpory a poradenství příslušným DPS kontaktním osobám v jiných zemích, posuzování zásilek proti UN, EN, US OFAC seznamům, potvrzování výsledků a vynaložených aktivit v příslušném systému, eskalace záznamů o zásilkách DPS Supervisorovi.

Požadováno: znalost anglického jazyka slovem i písmem podmínkou (práce v mezinárodním týmu), zkušenosti z obdobné pozice výhodou.

Zaměst.výhody:
Stravenky, dovolená navíc, slevové programy aj.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66628412
Zaměstnavatel:
DHL Express (Czech Republic) s.r.o. (25683446)
Kde budete pracovat:
DHL Express (Czech Republic) s.r.o.-Bucharova
Kontaktní údaje:
Tel.: 739545191
E-mail: katerina.tesarova@dhl.com