Nabídka práce Obsluha CNC strojů - Žirovnice na Pelhřimovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa OBSLUHA CNC STROJŮ v lokalitě Žirovnice na Pelhřimovsku přichází na pracovní trh ke dni 08.03.2024 firma - zaměstnavatel DETAIL PRODUKT s.r.o. (25191781). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 22 200 Kč .

Pracovní pozice:
Obsluha CNC strojů
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
08.03.2024
Mzda:
22 200 Kč
Požadavky: zodpovědnost a důslednost; práce v třísměnném provozu
Náplň práce: provádět výrobní operaci podle Výrobního a kontrolního postupu; kontrolovat předepsané rozměry; práce na strojích CNC v třísměnném provozu
Nabízíme: zajímavou práci v perspektivní firmě; práci pro muže i ženy; nevyučené zaškolíme; příspěvek na závodní stravování

Kontakt možný e-mailem: eliska.coufalova@detail-cz.cz nebo telefonicky od 8:00 do 16:00 hodin nebo osobně v místě výkonu práce: Žirovnice, Žižkova 771 v pracovních dnech 8:00 - 16:00 hodin

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66629348
Zaměstnavatel:
DETAIL PRODUKT s.r.o. (25191781)
Kde budete pracovat:
DETAIL PRODUKT s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 606277080
E-mail: eliska.coufalova@detail-cz.cz