Nabídka práce Stavbyvedoucí - Klatovy

S novou nabídkou volného pracovního místa STAVBYVEDOUCÍ v lokalitě Klatovy přichází na pracovní trh ke dni 23.02.2024 firma - zaměstnavatel K&K TECHNOLOGY a.s. (64833186). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 35 000 Kč .

Pracovní pozice:
Stavbyvedoucí
Odvětví:
Stavebnictví
Profesní zařazení:
Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
23.02.2024
Mzda:
35 000 Kč
Požadavky: SŠ, VŠ strojního příp. stavebního směru, autorizace ČKAIT v oboru velkou výhodou, uživatelská znalost MS Office, řidičský průkaz skup. B
Náplň práce: zodpovědnost za dodržování technologických postupů, platných stavebních
norem, BOZP, PO a ochrany životního prostředí, kompletní vedení staveb dle harmonogramů a důsledné vedení stavebního deníku, řízení a koordinace práce dělníků / subdodavatelů, kontrola kvality provedení prací, zabezpečovat dodávky materiálů, strojů a zařízení
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, motivující fin. ohodnocení,
možnost získání firemních benefitů

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
66636581
Zaměstnavatel:
K&K TECHNOLOGY a.s. (64833186)
Kde budete pracovat:
K&K TECHNOLOGY a. s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 376 356 101, 774 504 338
E-mail: kk@kk-technology.cz

Další nabídka práce podle lokality