Nabídka práce Operátor/ka výrobních linek - Slaný na Kladensku

S novou nabídkou volného pracovního místa OPERÁTOR/KA VÝROBNÍCH LINEK v lokalitě Slaný na Kladensku přichází na pracovní trh ke dni 26.02.2024 firma - zaměstnavatel ATLANTIS - PAK SERVICE s.r.o. (02241668). Výše nabídnuté mzdy je 38 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Operátor/ka výrobních linek
Odvětví:
Výroba a provoz
Obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
26.02.2024
Mzda:
28 000 až 38 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Požadujeme:
pečlivost, manuální zručnost, zodpovědný přístup ke svěřenému majetku, loajalitu vůči zaměstnavateli, časovou flexibilitu, samostatné uvažování.

Pracovní náplň:
Výroba obalů na potraviny, práce v nepřetržitém provozu.
Práce v čistém prostředí.

Zaměstnanecké výhody:
práce s potenciálem dlouhodobého stabilního zaměstnání, dotované stravné.

Telefonický kontakt: Po - Pá 8:00 - 15:00 hod.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66636605
Zaměstnavatel:
ATLANTIS - PAK SERVICE s.r.o. (02241668)
Kde budete pracovat:
ATLANTIS - PAK SERVICE s.r.o.
Kontaktní údaje:
E-mail: letovska_p@atlantis-pak.cz