Nabídka práce ROZPOČTÁŘ/-KA - Most

S novou nabídkou volného pracovního místa ROZPOČTÁŘ/-KA v lokalitě Most přichází na pracovní trh ke dni 28.03.2024 firma - zaměstnavatel SUTOR Global s.r.o. (64051072). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 35 000 Kč .

Pracovní pozice:
ROZPOČTÁŘ/-KA
Odvětví:
Výroba a provoz
Strojírenští technici přípravy a realizace investic, inženýringu
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
28.03.2024
Mzda:
35 000 Kč
- místo výkonu práce: okres Most
Požadavky:
- min. ÚSO technického směru, praxe v oboru min. 3 roky, znalost práce na PC - Microsoft Office (Excel, Word, Outlook, PowerPoint), základní znalost programu AutoCad, základní znalost práce v softwaru pro tvorbu rozpočtů výhodou (KROS, EuroCALC), řidičský průkaz skupiny B
Náplň práce:
- zpracování kompletních cenových nabídek do výběrových řízení, zpracování výkazů výměr dle projektové dokumentace, kontrola cenových nabídek subdodavatelů vč. výběrových řízení dodavatelů, kontrola projektové dokumentace, příprava pro realizaci staveb - materiál, kalkulace, vybavení, lidské zdroje atd., spoluúčast na řízení realizace zakázek, fakturace a čerpání zakázek v realizaci, příprava předávacího řízení dokončených zakázek
Zaměstnanecké výhody: stravenky, Ž/P připojištění, zaměstnanecký mobilní tarif, multisport karta, zvyšování kvalifikace
HLÁSIT SE: e-mail: prace@sutorglobal.com - zaslat životopis, o dalším postupu Vás bude zaměstnavatel informovat (primárně zasílat životopis, k projednání doporučenky je nutné se domluvit telefonicky na osobní schůzce (770 165 286; 604 543 911, 734 612 465 - volat pouze od pondělí do pátku od 8.00 do 12.00 hod.)

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
66647266
Zaměstnavatel:
SUTOR Global s.r.o. (64051072)
Kde budete pracovat:
SUTOR Global s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 770 165 286; 604 543 911
E-mail: prace@sutorglobal.com