Nabídka práce JEŘÁBNÍK/-ICE (M+Ž) - Most

S novou nabídkou volného pracovního místa JEŘÁBNÍK/-ICE (M+Ž) v lokalitě Most přichází na pracovní trh ke dni 28.03.2024 firma - zaměstnavatel SUTOR Global s.r.o. (64051072). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 25 000 Kč .

Pracovní pozice:
JEŘÁBNÍK/-ICE (M+Ž)
Odvětví:
Stavebnictví
Výroba a provoz
Doprava
Profesní zařazení:
Obsluha jeřábů
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
28.03.2024
Mzda:
25 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
JEŘÁBNÍK/-ICE
POŽADAVKY:
- praxe min. 1 rok, ŘP sk. C, E, karta řidiče, profesní průkaz řidiče, jeřábnický průkaz na autojeřáby, strojní průkaz na manipulátory
NÁPLŇ PRÁCE:
- obsluha zdvihacích zařízení, vedení potřebných dokladů a dokumentace k provozu jeřábu, kontrola jeřábu před započetím práce, kontrola hlavních mechanismů a zabezpečovacích zařízení jeřábu před započetím práce, jeřábové manipulace, spolupráce s vazačem
Zaměstnanecké výhody: Stravenky, životní/penzijní připojištění, zaměstnanecký mobilní tarif, multisport karta, zvyšování kvalifikace
HLÁSIT SE: e-mail: prace@sutorglobal.com - zaslat životopis, o dalším postupu Vás bude zaměstnavatel informovat (primárně zasílat životopis, k projednání doporučenky je nutné se domluvit telefonicky na osobní schůzce (770 165 286; 604 543 911, 734 612 465 - volat pouze od pondělí do pátku od 8.00 do 12.00 hod.)

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66647272
Zaměstnavatel:
SUTOR Global s.r.o. (64051072)
Kde budete pracovat:
SUTOR Global s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 770 165 286; 604 543 911
E-mail: prace@sutorglobal.com