Nabídka práce Stavbyvedoucí, technik - Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa STAVBYVEDOUCÍ, TECHNIK v lokalitě Praha přichází na pracovní trh ke dni 14.04.2021 firma - zaměstnavatel ATEMIT, s.r.o. (26888823). Výše nabídnuté mzdy je 50 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Stavbyvedoucí, technik
Odvětví:
Stavebnictví
Management
Profesní zařazení:
Řídící pracovníci stavebního provozu
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
14.04.2021
Mzda:
25 000 až 50 000 Kč
Ideálně vzdělání stavebního směru (nutné mít technické myšlení a smysl pro detail)
Řidičský průkaz skupiny B
Vhodné i pro absolventy - vše naučíme
Náplň práce: řízení realizací průmyslových podlah v rámci Čech, jednání s investory, dělníky i dodavateli, řešení komplikací a změn, ke kterým na stavbách dochází.
Kariérní růst - začnete na pozici asistenta stavbyvedoucího, který Vás postupně vše naučí, poté můžete přejít na pozici samostatného stavbyvedoucího.
prémie dle zrealizovaných zakázek, dárky k Vánocům a narozeninám, firemní akce, občerstvení na pracovišti, služební vůz, notebook a mobilní telefon, 5 týdnů dovolené

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
66648294
Zaměstnavatel:
ATEMIT, s.r.o. (26888823)
Kde budete pracovat:
ATEMIT, s.r.o. - 001 Pražská
Kontaktní údaje:
Tel.: 739 377 720
E-mail: personalni@atemit.cz