Nabídka práce Řídící pracovníci v oblasti reklamy a styku s veřejností - Jesenice na Rakovnicku

S novou nabídkou volného pracovního místa ŘÍDÍCÍ PRACOVNÍCI V OBLASTI REKLAMY A STYKU S VEŘEJNOSTÍ v lokalitě Jesenice na Rakovnicku přichází na pracovní trh ke dni 08.03.2022 firma - zaměstnavatel BELIMI CONSULTING s.r.o. (09982752). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 25 000 Kč . Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Pracovní pozice:
Řídící pracovníci v oblasti reklamy a styku s veřejností
Odvětví:
Management
Obchod a cestovní ruch
Počet volných míst:
3
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
08.03.2022
Mzda:
25 000 Kč
Nabízené benefity
Jízdní výhody
Podnikové stravování
Ubytování
Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, anglický a francouzský jazyk + ideálně jeden z lokálních afrických jazyků (bambara, wolof, baoule, more), praxi 0-2 roky (zkušenost s obchodováním v západní Africe výhodou).
Školní obor: finance, účetnictví, management, marketing.
Náplň práce: výzkum trhu, styk s veřejností, marketing.
Nabízíme: zajištěné ubytování, podnikové stravování, příspěvek na dopravu, pojištění.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 605084424 (od 11:00 hod.) nebo e-mailem sokotty@gmail.com

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní)
Francouzština (neurčeno)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, zaměstnavatel BELIMI CONSULTING s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Reference:
66648410
Zaměstnavatel:
BELIMI CONSULTING s.r.o. (09982752)
Kde budete pracovat:
BELIMI CONSULTING s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 605084424
E-mail: sokotty@qmail.com