Nabídka práce Dětská sestra/bratr - Šumperk

S novou nabídkou volného pracovního místa DĚTSKÁ SESTRA/BRATR v lokalitě Šumperk přichází na pracovní trh ke dni 16.02.2024 firma - zaměstnavatel Nemocnice Šumperk a.s. (47682795). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 27 000 Kč .

Pracovní pozice:
Dětská sestra/bratr
Odvětví:
Zdravotnictví
Profesní zařazení:
Dětské sestry bez specializace
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
16.02.2024
Mzda:
27 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody
Péče o dětské pacienty je péčí o budoucnost nás všech. Pomáhat těm nejmenším není jen práce, ale životní poslání, které má neoddiskutovatelný smysl. Práce s dětskými pacienty je psychicky i fyzicky náročné povolání. O to více uspokojující je ale pocit z pomoci, kterou jim jako dětská sestra můžete nabídnout. Oslovila Vás tato výzva? Máte zájem o profesně růst? Pak právě pro Vás máme práci snů!
Do příjemného mladého kolektivu dětského oddělení hledáme novou kolegyni/kolegu.

Co požadujeme:
- odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb v oboru všeobecná sestra (specializační vzdělání v oboru dětská sestra výhodou, nikoli podmínkou);
- praxe na obdobném lůžkovém oddělení výhodou, ale není podmínkou;
- samostatnost, schopnost koordinace týmové práce, aktivní a pozitivní přístup, proklientsky orientované a vstřícné vystupování, týmového ducha, spolehlivost, pracovitost, odolnost vůči stresu, časová flexibilita a ochota neustále se vzdělávat;
- zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost.

Co Vás čeká:
- zajištění komplexní ošetřovatelské péče u dětí na dětském a novorozeneckém oddělení;
- poskytování emoční a duševní podpory malým pacientům;
- pomoc při výchově a poradenství rodinám nemocných a zraněných dětí,
- zapojení se s námi do projektů, zaměřených na citlivý přístup k dětem:
Herní terapie, Zdravotní klaun, Nemocnice s úsměvem, Život v kufříku, Horká linka kojení
Co nabízíme:
- zázemí a pracovní stabilitu u významné soukromé společnosti;
- seberealizaci, podporu v dalším vzdělávání a možnost profesního růstu;
- plný pracovní úvazek, umíme vyjít vstříc i zájemcům o zkrácený pracovní úvazek, možná práce na dohodu mimo pracovní poměr;
- stabilní a motivující mzdové ohodnocení;
- široké finanční i nefinanční zaměstnanecké benefity; https://www.nemocnicesumperk.cz/kariera/benefity-pro-zamestnance.
Multisport karta, osobní poradenství - služba ELA, zvýhodněné zaměstnanecké volání, karta benefitů, příspěvek na stravné, dovolená 25 dní, akce pro zaměstnance atd.
Kontaktujte nás prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT", které naleznete v detailu inzerátu na našich stránkách www.nemocnicesumperk.cz v sekci "Kariéra a vzdělávání" v záložce "Kariéra" (https://www.nemocnicesumperk.cz/kariera/nabidka-prace) nebo kontakt e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Vyšší odborné

Reference:
66658329
Zaměstnavatel:
Nemocnice Šumperk a.s. (47682795)
Kde budete pracovat:
Nemocnice Šumperk a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 583334562
E-mail: personalni@nemocnicesumperk.cz

Další nabídka práce podle lokality