Nabídka práce ÚKLIDOVÉ PRÁCE - Hradec Králové

S novou nabídkou volného pracovního místa ÚKLIDOVÉ PRÁCE v lokalitě Hradec Králové přichází na pracovní trh ke dni 04.05.2021 firma - zaměstnavatel M.T. STAV HK - CZ, s.r.o. (08639132). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 15 200 Kč .

Pracovní pozice:
ÚKLIDOVÉ PRÁCE
Odvětví:
Služby
Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
04.05.2021
Mzda:
15 200 Kč
- Místo výkonu: Nerudova č.p. 809/34, 500 02 Hradec Králové 2
- Pracovní poměr na dobu určitou od 25. 6. 2021 do 21. 9. 2021
- Náplň práce: úklidové práce
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky (Kdy: každou středu od 9 - 14 hod.) nebo emailem
- Kontaktní osoba: p. Michal Tsubera, tel.: 774 434 071, e-mail: mstav.hk@email.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66659446
Zaměstnavatel:
M.T. STAV HK - CZ, s.r.o. (08639132)
Kde budete pracovat:
M.T. STAV HK - CZ, s.r.o. - pracoviště II
Kontaktní údaje:
Tel.: 774 434 071
E-mail: mstav.hk@email.cz