Nabídka práce OBSLUHA OSTATNÍCH MANIPULAČNÍCH ZAŘÍZENÍ (KROMĚ OBSLUHY VYSOKOZDVIŽNÝCH VOZÍKŮ) - Nový Bydžov na Královéhradecku

S novou nabídkou volného pracovního místa OBSLUHA OSTATNÍCH MANIPULAČNÍCH ZAŘÍZENÍ (KROMĚ OBSLUHY VYSOKOZDVIŽNÝCH VOZÍKŮ) v lokalitě Nový Bydžov na Královéhradecku přichází na pracovní trh ke dni 25.01.2024 firma - zaměstnavatel AGRA GROUP a.s. (26020343). Výše nabídnuté mzdy je 26 208 Kč hrubého.

OBSLUHA OSTATNÍCH MANIPULAČNÍCH ZAŘÍZENÍ (KROMĚ OBSLUHY VYSOKOZDVIŽNÝCH VOZÍKŮ)
Odvětví:
Výroba a provoz
Doprava
Obchod a cestovní ruch
Obsluha ostatních manipulačních zařízení (kromě obsluhy vysokozdvižných vozíků)
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
25.01.2024
Mzda:
20 160 až 26 208 Kč
- Místo výkonu práce: Třída B. Smetany č.p. 1332
504 01 Nový Bydžov
- PP na dobu určitou (1.10.2021 - 30.9.2023)
- Náplň práce: obsluha manipulačních zařízení
- Požadujeme: kladný přístup k práci, spolehlivost, dobrý zdravotní stav

- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, kontaktní osoba: Vít Martin Ing., MBA, tel.: 722 964 396, e-mail: martin.vit@agra.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66662301
Zaměstnavatel:
AGRA GROUP a.s. (26020343)
Kde budete pracovat:
AGRA GROUP a.s. - NB
Kontaktní údaje:
Tel.: 725 406 723
E-mail: martin.vit@agra.cz

Další nabídka práce podle lokality