Nabídka práce Šičky punčochových kalhot (vhodné i pro OZP, OZZ) - Valašské Meziříčí na Vsetínsku

Nabídka volného pracovního místa na pozici Šičky punčochových kalhot (vhodné i pro OZP, OZZ) již není aktuální. Volné místo bylo obsazeno uchazečem, či zrušeno zaměstnavatelem. Toto volné pracovní místo bylo v naší nabídce pracovních příležitostí aktuální v období od 11.05.2021 do 22.10.2022. Níže si můžete prohlédnout alternativní nabídky volných pracovních míst od stejného zaměstnavatele, ze stejné lokality, stejného oboru případně s totožnými benefity.

Prohlédněte si obdobné pracovní nabídky

Vsetín | Mzda: 108 Kč | NÁPLŇ PRÁCE: Šití pracovních oděvů.

Vsetín | Mzda: 108 Kč | ŠIČKA PRÁDLA, PLAVEK, SPORTOVNÍHO OŠACENÍ * Požadujeme: dobrou pracovní morálku, zodpovědnost, spolehlivost, ochota učit se novým pracovním postupům.…

Vsetín | Mzda: 108 Kč | 1 rok doba určitá, spolupráce na delší dobu možná, práce na DPP, DPČ Pracovní doba dle společné dohody ( v rozmezí Po-Pá od 6:00-18:00 hod, možno i…