Nabídka práce montážní dělník/ce - Sezimovo Ústí na Táborsku

S novou nabídkou volného pracovního místa MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/CE v lokalitě Sezimovo Ústí na Táborsku přichází na pracovní trh ke dni 20.09.2023 firma - zaměstnavatel PRAHA ŠH s.r.o. (04845790). Výše nabídnuté mzdy za (38.75 hod/týdně) je přinejmenším 19 900 Kč .

Pracovní pozice:
montážní dělník/ce
Odvětví:
Výroba a provoz
Montážní dělníci elektrických, energetických a elektronických zařízení
Počet volných míst:
6
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
38.75
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
20.09.2023
Mzda:
19 900 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce: výměna součástek do tiskáren.
Kontakt: telefonicky (13:00 - 15:00 hod.).

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66668530
Zaměstnavatel:
PRAHA ŠH s.r.o. (04845790)
Kde budete pracovat:
PRAHA ŠH s.r.o._areál Service Park
Kontaktní údaje:
Tel.: 777 719 495, 777 719 444
E-mail: prahash@email.cz