Nabídka práce FYZIOTERAPEUT/KA JINDE NEUVEDENÝ/Á - Brandýs nad Orlicí na Orlickoústecku

S novou nabídkou volného pracovního místa FYZIOTERAPEUT/KA JINDE NEUVEDENÝ/Á v lokalitě Brandýs nad Orlicí na Orlickoústecku přichází na pracovní trh ke dni 19.03.2024 firma - zaměstnavatel Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí (00853879). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
FYZIOTERAPEUT/KA JINDE NEUVEDENÝ/Á
Odvětví:
Zdravotnictví
Profesní zařazení:
Fyzioterapeuti bez specializace
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
19.03.2024
Mzda:
30 000 až 40 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody mobilní zvýhodněný tarif, příspěvky na volnočasové aktivity z FKSP
Podnikové stravování zvýhodněné podnikové stravování
Poznámka k nabídce práce:
MÍSTO VÝKONU: Lázeňská 58, 561 12 Brandýs nad Orlicí.
NÁSTUP DLE DOHODY
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- poskytuje specializovanou fyzioterapeutickou péči
- provádí vyšetření, která jsou nutná pro stanovení dalšího postupu ve fyzioterapii
- podílí se na spolupráci multidisciplinárního týmu
- provádí analýzu běžných denních aktivit z hlediska fyzioterapie
- aplikuje metody fyzikální terapie, balneologické procedury
- provádí cílené ergonomické vyšetření
- provádí prevenci, edukaci a poradenství za účelem dodržení nebo obnovení pohybových funkcí
- vykonává činnosti při sociální rehabilitaci osob se zdravotním postižením
- provádí zápisy do zdravotnické dokumentace
KVALIFIKAČNÍ POŽADAVKY:
- podmínka vzdělání v oboru
- praxe v oboru vítána
- pečlivost, odpovědnost, svědomitost, proklientský přístup
- zdravotní způsobilost
- dobré komunikační dovednosti
NABÍZÍME:
- zajímavou práci v příjemném zdravotnickém zařízení
- týmovou spolupráci
- práci na vysoce specializovaném, odborném pracovišti
- možnost dalšího vzdělávání
- 5 týdnů dovolené
- mobilní zvýhodněný tarif
- zvýhodněné podnikové stravování
- příspěvky na volnočasové aktivity z FKSP
- odpovídající platové ohodnocení
K PŘIHLÁŠCE JE NUTNÉ DOLOŽIT:
- strukturovaný životopis s uvedením údajů dosavadní pracovní praxe, dosažených znalostech
a dovednostech
- výpis z rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce
- kopii dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání
- prohlášení o souhlasu s použitím a zpracování osobních údajů v souladu s Nařízením o ochraně osobních údajů EU 216/679
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
KONTAKT: telefonicky nebo email

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66669159
Zaměstnavatel:
Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí (00853879)
Kde budete pracovat:
Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí
Kontaktní údaje:
Tel.: 465 544 207
E-mail: radimecky@rehabilitacniustav.cz

Další nabídka práce podle lokality