Nabídka práce údržbář - DPP/DPČ - Holešov na Kroměřížsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ÚDRŽBÁŘ - DPP/DPČ v lokalitě Holešov na Kroměřížsku přichází na pracovní trh ke dni 20.04.2022 firma - zaměstnavatel KART Holding, a.s. (25556061). Výše nabídnuté mzdy za (10 hod/týdně) je přinejmenším 220 Kč/hod .

Pracovní pozice:
údržbář - DPP/DPČ
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Zámečníci strojů
Úvazek:
Dohoda o provedení práce
Dohoda o pracovní činnosti
Počet hodin týdně:
10
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
20.04.2022
Mzda:
220 Kč/hod
Pracoviště Průmyslová zóna Holešov (mezi obcemi Holešov a Martinice), do zóny nejezdí autobus
- Náplň práce: průběžná kontrola stojů a zařízení, jejich údržba a oprava, vedení záznamů technické dokumentace strojů
- Požadavky: podmínkou je zkušenost s údržbou strojů a zařízení
- úvazek 11 hod./týden - práce na dohodu o provedení práce nebo pracovní činnosti
- své písemné nabídky s životopisem posílejte na e-mail: personalni@umimeobaly.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66674134
Zaměstnavatel:
KART Holding, a.s. (IČ: 25556061)
Kde budete pracovat:
KART Holding, a.s. - Holešov
Kontaktní údaje:
Tel.: 577 111 511
E-mail: personalni@umimeobaly.cz

Prohlédnout dalších 735 nabídek práce na Kroměřížsku