Nabídka práce Automechanik TOYOTA - Zlín

S novou nabídkou volného pracovního místa AUTOMECHANIK TOYOTA v lokalitě Zlín přichází na pracovní trh ke dni 27.03.2024 firma - zaměstnavatel T-MOTOR Zlín s.r.o. (25303431). Výše nabídnuté mzdy je 36 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Automechanik TOYOTA
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Profesní zařazení:
Mechanici a opraváři osobních automobilů
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
27.03.2024
Mzda:
29 000 až 36 000 Kč
T-MOTOR Zlín s.r.o., autorizovaný prodejce a servis vozidel Toyota, je prosperující česká společnost provozující autosalony ve Zlínském a Olomouckém kraji. Na trhu působíme od roku 2007 a jsme automobiloví nadšenci, auta nás baví! Staňte se členem našeho týmu. U nás je všechno fér!

Hledáme vhodného kandidáta na pozici: Automechanik

Pracovní náplň
- údržba vozidel, servisní prohlídky, záruční i pozáruční opravy
- práce s diagnostikou (dle znalostí)
- aktivní spolupráce s přejímacími techniky a kolektivem

Jaké znalosti a dovednosti požadujeme
- praxe v oboru
- zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, komunikativnost
- technickou zdatnost a logické myšlení
- zájem učit se novým věcem
- řidičský průkaz sk. B

Co vám nabízíme
- příjemné prostředí zavedené společnosti
- moderně vybavené pracoviště
- vlastní pracovní místo a nářadí
- motivující mzdové ohodnocení
- příspěvek na stravování

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování.
První kontakt: telefonicky, e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
66674327
Zaměstnavatel:
T-MOTOR Zlín s.r.o. (25303431)
Kde budete pracovat:
T-MOTOR Zlín s.r.o. - provozovna
Kontaktní údaje:
Tel.: 724542478
E-mail: vitezslav.brslica@t-motor.cz

Další nabídka práce podle lokality