Nabídka práce Lakýrníci kovů - Karviná

S novou nabídkou volného pracovního místa LAKÝRNÍCI KOVŮ v lokalitě Karviná přichází na pracovní trh ke dni 23.05.2022 firma - zaměstnavatel WALBO RAILWAY s.r.o. (05788366). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 25 000 Kč .

Pracovní pozice:
Lakýrníci kovů
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby (nabídky práce na Karvinsku)
Profesní zařazení:
Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
23.05.2022
Mzda:
25 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc týden dovolené navíc
Jiné výhody příspěvek na stravování
Zvláštní prémie Odpovídající finanční ohodnocení v závislosti na zkušenostech
Pro rozšíření stávajícího WALBO týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici Lakýrník/ce kovů.
Co vás čeká?
- Práce ve strojním průmyslu - výroba železničních dvojkolí a náprav
- Spolupráce s výrobou a pracovníky expedice

Co požadujeme?
- Stupeň vzdělání - SOU vyučen (obor lakýrník výhodou)
- Manuální zručnost a chuť se učit novým věcem
- Praxe výhodou
- Orientace ve výkresové a technické dokumentaci výhodou
- Ochotu pracovat v 2-3 směnném provozu
- Výbornou pracovní morálku a schopnost pracovat v kolektivu
- Důslednost, pečlivost, spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost

Způsob kontaktu: telefonicky (8:00-12:00) nebo e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66675437
Zaměstnavatel:
WALBO RAILWAY s.r.o. (IČ: 05788366)
Kde budete pracovat:
WALBO RAILWAY s.r.o. - Karviná Průmyslový park hala M3
Kontaktní údaje:
Tel.: 725376504
E-mail: personalistika@walbo.cz

Prohlédnout dalších 585 nabídek práce na Karvinsku