Nabídka práce výzkumný/á pracovník/ce - Planá nad Lužnicí na Táborsku

S novou nabídkou volného pracovního místa VÝZKUMNÝ/Á PRACOVNÍK/CE v lokalitě Planá nad Lužnicí na Táborsku přichází na pracovní trh ke dni 18.06.2021 firma - zaměstnavatel SILON CZ s.r.o. (27157245). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 37 000 Kč .

Pracovní pozice:
výzkumný/á pracovník/ce
Odvětví:
Věda a výzkum
Profesní zařazení:
Výzkumní a vývojoví vědečtí pracovníci v chemických oborech
Počet volných míst:
3
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
18.06.2021
Mzda:
37 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody odborná školení
Zvláštní prémie
Podnikové stravování
Náplň práce: provádí vývojové práce na zadaných projektech, provádí měření, komunikuje se zákazníky, dodavateli i kolegy, poskytuje odbornou podporu ostatním oddělením, podílí se na provádění vývojových zkoušek.
Požadujeme: VŠ vzdělání chemického zaměření, praxi v průmyslu na obdobné pozici výhodou, velmi dobrá znalost angličtiny, další světový jazyk výhodou, řidičský průkaz skupiny B.
Nabízíme: prémie, podnikové stravování, dovolená navíc, odborná školení, pružná pracovní doba.
Kontakt: e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské
Dovednosti:
Řidičský průkaz sk. B
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) další světový jazyk výhodou

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66686991
Zaměstnavatel:
SILON CZ s.r.o. (27157245)
Kde budete pracovat:
SILON CZ s.r.o.
Kontaktní údaje:
E-mail: svacek@silon.eu

Další nabídka práce podle lokality