Nabídka práce Strojní zámečník, svářeč - Lány na Chrudimsku

S novou nabídkou volného pracovního místa STROJNÍ ZÁMEČNÍK, SVÁŘEČ v lokalitě Lány na Chrudimsku přichází na pracovní trh ke dni 07.01.2024 firma - zaměstnavatel T A U R U S , s.r.o., Chrudim (46507949). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 25 560 Kč .

Pracovní pozice:
Strojní zámečník, svářeč
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Zámečníci strojů
Počet volných míst:
4
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
07.01.2024
Mzda:
25 560 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Místo výkonu práce: Lány 52
NÁPLŇ PRÁCE: svařování plechových dílů a kovových konstrukcí strojů, montáž a kompletace výrobků, obsluha strojů ve výrobě, manipulace s materiálem a výrobky, samostatně pracuje s výrobními podklady, podílí se na organizování svojí práce na svěřeném stroji, plně dodržuje nastavená pravidla v oblasti BOZP.
POŽADAVKY: vyučen v oboru - strojní zámečník, praxe vítána, znalost technické dokumentace, manuální zručnost, samostatnost, pečlivost, důslednost, zodpovědnost a schopnost týmové práce
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Zázemí významné a stabilní strojírenské společnosti s vlastním výrobním programem působící na českém i zahraničním trhu, odpovídající finanční ohodnocení, stravování ve firemní jídelně, příspěvek na dopravu, práce na plný úvazek, pracovní doba 6:00 - 14:30, další finanční i nefinanční benefity. Firemní akce.

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese v čase od 6:00 do 16:00.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66688555
Zaměstnavatel:
T A U R U S , s.r.o., Chrudim (46507949)
Kde budete pracovat:
T A U R U S, s.r.o., CHRUDIM
Kontaktní údaje:
Tel.: 739 049 969
E-mail: veverka@taurus-sro.cz

Další nabídka práce podle lokality