Nabídka práce Mechanik - Horní Moštěnice na Přerovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa MECHANIK v lokalitě Horní Moštěnice na Přerovsku přichází na pracovní trh ke dni 22.11.2023 firma - zaměstnavatel JANKŮ SERVIS s.r.o. (25863355). Výše nabídnuté mzdy je 33 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Mechanik
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Profesní zařazení:
Mechanici a opraváři osobních automobilů
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
22.11.2023
Mzda:
25 000 až 33 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
práce v pneuservisu, posléze i v autoservisu a emisní stanici.

Požadujeme:
řidičský průkaz pro skupinu B podmínkou, jiná řidičská oprávnění výhodou.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: milajanmila@seznam.cz
- telefonicky u kontaktní osoby - paní Miluše Janků na tel. 603 893 429
- osobně vždy po telefonickém dohovoru

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
66695563
Zaměstnavatel:
JANKŮ SERVIS s.r.o. (25863355)
Kde budete pracovat:
JANKŮ SERVIS s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 603893429
E-mail: milajanmila@seznam.cz

Další nabídka práce podle lokality