Nabídka práce Asistent auditora / Junior konzultant auditu - Domažlice

S novou nabídkou volného pracovního místa ASISTENT AUDITORA / JUNIOR KONZULTANT AUDITU v lokalitě Domažlice přichází na pracovní trh ke dni 02.10.2023 firma - zaměstnavatel BDO Czech Republic s.r.o. (26402220). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 25 000 Kč .

Pracovní pozice:
Asistent auditora / Junior konzultant auditu
Odvětví:
Administrativa
Finance
Profesní zařazení:
Účetní auditoři
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
02.10.2023
Mzda:
25 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody stravenkový paušál, příspěvek na sport a kulturu, hrazené firemní akce atd.
Naturální výhody ovoce a zelenina na pracovišti
Zvláštní prémie 13. a 14.plat
Jste student posledního ročníku, čerstvý absolvent VŠ anebo účetní s praxí? Zajímá Vás práce v oblasti financí? Právě hledáme novou posilu do svého týmu v Domažlicích.

Co Vás čeká?
Na začátku se budete pod vedením zkušeného kolegy učit vše, co souvisí s auditem, a postupně budete nabírat zkušenosti v oboru
Budete analyzovat klíčové procesy ve společnosti, ověřovat účetní data, asistovat při přípravě účetní závěrky, reportingu a jiných podkladů
Stanete se součástí menšího dobře sehraného týmu, který spolupracuje s kolegy z oblasti daní, účetnictví, auditu, znalectví atd.
Co získáte?
Inspirativní a odborně zajímavou práci
Přátelskou a neformální atmosféru
Podporu při Vašem dalším vzdělávání
Možnost dosažení kvalifikace statutárního auditora či pozice odborného poradce v oblasti účetnictví
Flexibilní pracovní dobu a individuální přístup k Vašim potřebám
Nadstandardní mzdu a benefity (cafeterie, stravenkový paušál, Multisport karta, 5 týdnů volna + věrnostní volno až 1 týden navíc), sportovní a firemní akce, ovoce a zelenina na pracovišti
Práci pro jednoho z Top zaměstnavatelů 2023
Co od Vás čekáme?
Středoškolské, případně vysokoškolské vzdělání
Zájem o obor firemních financí a účetnictví
Připravenost učit se novým věcem
Konstruktivní pohled na věc a chuť pracovat
Informace o pozici
Pozice je vhodná pro absolventy.
Typ úvazku
Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek
Benefity
Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, Kafetérie, Mobilní telefon, Možnost občasné práce z domova, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení
Požadované vzdělání
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky
Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Zadavatel
BDO Group s.r.o.
Místo pracoviště
Prokopa Velikého 572, 34401, Domažlice - Týnské Předměstí, okres Domažlice, Česká republika

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou
Angličtina (aktivní) obstojná komunikace v anglickém nebo německém jazyce

Reference:
66705585
Zaměstnavatel:
BDO Czech Republic s.r.o. (26402220)
Kde budete pracovat:
BDO Czech Republic s.r.o. - pobočka Domažlice
Kontaktní údaje:
Tel.: 607034890
E-mail: kariera@bdo.cz

Další nabídka práce podle lokality