Nabídka práce Asistent/ka auditora - Domažlice

S novou nabídkou volného pracovního místa ASISTENT/KA AUDITORA v lokalitě Domažlice přichází na pracovní trh ke dni 22.06.2022 firma - zaměstnavatel BDO Czech Republic s.r.o. (26402220). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 30 000 Kč .

Pracovní pozice:
Asistent/ka auditora
Odvětví:
Administrativa (nabídky práce na Domažlicku)
Finance (nabídky práce na Domažlicku)
Profesní zařazení:
Účetní auditoři
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
22.06.2022
Mzda:
30 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody stravenkový paušál, příspěvek na sport a kulturu, hrazené firemní akce atd.
Naturální výhody ovoce a zelenina na pracovišti
Zvláštní prémie 13. a 14.plat
Poznámka k nabídce práce:
Co Vás čeká?

o Přivítáme Vás v menším dobře spolupracujícím týmu plném odborníků s velkým smyslem pro humor, který úzce spolupracuje s dalšími specialisty z oblasti daní, účetnictví, auditu, znalectví atd.
o Dostanete příležitost získat zkušenosti v oboru: na začátku se budete hodně učit = o všem, co souvisí s auditem, daněmi a účetnictvím, pod vedením zkušeného kolegy, od kterého se v relativně krátké době můžete hodně dozvědět.
o Budete se setkávat se zajímavými lidmi, zodpovědnými za klíčové procesy ve společnosti, analyzovat účetní data, asistovat při přípravě účetní závěrky, reportingu a jiných podkladů
o Každý den budete mít pocit, že jste se naučil/a něco nového.

Co získáte?

o Rozmanitou a inspirativní práci se stejně chytrými a pozitivně naladěnými kolegy jako jste Vy sama/sám.
o Přátelský přístup a podporu při Vašem dalším aktivním vzdělávání a možnost dosažení kvalifikace statutárního auditora či pozice odborného poradce v oblasti účetnictví
o Čekají na Vás zkrátka cenné zkušenosti, velké možnosti odborného a kariérního růstu v zázemí nejrychleji rostoucí poradenské firmy v oboru v ČR
o Flexibilní pracovní dobu a individuální přístup k Vašim potřebám
o Samozřejmostí je atraktivní odměňování (13. a 14. plat) a nadstandardní benefity (stravenkový paušál, ovoce a zelenina na pracovišti, příspěvek na sport a kulturu, hrazené firemní akce atd.)

Co od Vás čekáme?

o Zájem o obor účetnictví a daní
o Chuť se stále učit, zlepšovat a vzdělávat
o Předpokladem je obstojná komunikace v anglickém nebo německém jazyce
o Konstruktivní pohled na věc a chuť pracovat

Nutný e-mailový kontakt.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou
Angličtina (aktivní) obstojná komunikace v anglickém nebo německém jazyce

Reference:
66705585
Zaměstnavatel:
BDO Czech Republic s.r.o. (IČ: 26402220)
Kde budete pracovat:
BDO Czech Republic s.r.o. - pobočka Domažlice
Kontaktní údaje:
E-mail: kariera@bdo.cz

Prohlédnout dalších 770 nabídek práce na Domažlicku