Nabídka práce Vedoucí obchodního úseku - Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa VEDOUCÍ OBCHODNÍHO ÚSEKU v lokalitě Praha přichází na pracovní trh ke dni 29.07.2021 firma - zaměstnavatel OILSEED s.r.o. (06667414). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 60 000 Kč .

Pracovní pozice:
Vedoucí obchodního úseku
Odvětví:
Management
Řídící pracovníci v oblasti správy podniku, obchodních, administrativních a podpůrných činností
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
29.07.2021
Mzda:
60 000 Kč
Společnost Oilseed s.r.o. patří k největším exportérům českého máku do zahraničí, a dále se věnuje zpracování a dodavatelské činnosti suchých skořápkových plodů a sušeného ovoce. V poslední době se firma také zabývá výrobou kvalitních produktů bez zbytečných přísad v té nejčistší možné podobě jako je RAW, NATURAL, BIO.

Společnost má svůj vlastní zpracovatelský závod ve Středních Čechách a kanceláře v Praze, kde také bude sedět nová posila týmu, a to Vedoucí obchodního úseku.

Náplň práce:
* rozvoj, zvyšování výkonnosti a vedení obchodního týmu do 5 lidí
* hledání nových cest růstu odbytu, provádění průzkumů a analýz zahraničních trhů
* stanovení strategie firmy v oblasti mezinárodního obchodu
* velkoobchodní zahraniční prodej s potravinářskými komoditami - aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí, akvizice nových zákazníků - B2B

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
* min. 3 roky praxe s B2B obchodem potravin či potravinářských komodit (mák, skořápkové plody, sušené ovoce velkou výhodou)
* zkušenosti s prodejními kanály jako balírny, potravinářské distribuční firmy, e-shopy
* předchozí zkušenosti s vedením obchodního týmu, koučinkem, motivací
* AJ na komunikativní úrovni, RJ výhodou
* samostatná, energická a vůdčí osobnost
* prodejní dovednosti, umění vyjednávat a dobré komunikační schopnosti
* profesionální a proaktivní přistup, chuť vydělávat - provize z prodeje
* pokročilý uživatel PC - MS Office (zejm. MS Excel), znalost Bitrix24 výhodou
* ochota cestovat cca 2 - 4x ročně za zákazníky, na veletrhy apod.
* ŘP sk. B
Provize z prodeje, mobilní telefon, notebook, stravenky, dovolená dle ZP, přátelský kolektiv a moderní kancelář, v případě služebních cest firemní vůz, zvýhodněné ceny na nákup bioproduktů firmy, možný kariérní růs

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Vyšší odborné

Reference:
66707495
Zaměstnavatel:
OILSEED s.r.o. (06667414)
Kde budete pracovat:
OILSEED s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: +420 604 609 609
E-mail: info@hr4ever.cz

Další nabídka práce podle lokality