Nabídka práce Mechanik/mechanička - Hranice na Přerovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa MECHANIK/MECHANIČKA v lokalitě Hranice na Přerovsku přichází na pracovní trh ke dni 20.09.2023 firma - zaměstnavatel BBC Bircher Czech s.r.o. (26034671). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 21 500 Kč .

Pracovní pozice:
Mechanik/mechanička
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení
Počet volných míst:
19
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
20.09.2023
Mzda:
21 500 Kč
Nabízené benefity
Jízdní výhody - příspěvek
Podnikové stravování - zdarma
Poznámka k nabídce práce:
Nástup možný IHNED. Pracovní doba 06,00 - 14,30hod.

Náplň práce:
montáž průmyslových rozvaděčů

Požadujeme:
zručnost; samostatnost; spolehlivost; pečlivost; ochotu učit se novým věcem;
praxe v elektrotechnické výrobě - výhodou

Nabízíme:
příspěvek na dopravu, podnikové stravování zdarma

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Soňa Šamajová:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: jobs@bircher.com;
- telefonicky (pondělí až pátek od 08,00 do 14,00hod.) na čísle 581 650 015;
- osobně (v pracovní dny 08,00 - 14,00hod.) na adrese místa výkonu práce

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66713044
Zaměstnavatel:
BBC Bircher Czech s.r.o. (26034671)
Kde budete pracovat:
BBC Bircher Czech s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 581650015
E-mail: sona.samajova@bircher.com