Nabídka práce Administrativní pracovníci - Kolín

S novou nabídkou volného pracovního místa ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍCI v lokalitě Kolín přichází na pracovní trh ke dni 20.12.2021 firma - zaměstnavatel VEGA TOOLS s.r.o. (07594470). Výše nabídnuté mzdy je 22 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Administrativní pracovníci
Odvětví:
Administrativa (nabídky práce na Kolínsku)
Profesní zařazení:
Všeobecní administrativní pracovníci
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
20.12.2021
Mzda:
19 700 až 22 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
První kontakt:
e-mail: sales@vegatools.cz.

Požadavky:
Uživatelská znalost PC, komunikační dovednosti, samostatnost při práci pečlivost, logické myšlení, smysl pro pořádek, pečlivost, cílevědomost, zodpovědnost, zkušenost s technikou je výhodou, nikoliv podmínkou.

Náplň práce:
Administrativní agenda obchodního oddělení, administrativní agenda fakturace a služeb, naskladňování nářadí a náhradních dílů.

Nabízíme:
Zázemí silné a stabilní společnosti, osobní ohodnocení a dobré pracovní podmínky.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou
Dovednosti:
Práce s PC - základní dovednosti PC
Jiné komunikační dovednosti, samostatnost, pečlivost, logické myšlení

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU.

Reference:
66713117
Zaměstnavatel:
VEGA TOOLS s.r.o. (IČ: 07594470)
Kde budete pracovat:
VEGA TOOLS s.r.o. - Kolín
Kontaktní údaje:
Tel.: 727 948 277
E-mail: sales@vegatools.cz

Prohlédnout dalších 597 nabídek práce na Kolínsku